Bizler ,evlenecek çiftlerin beğenileri, ilgi alanları, yaşam tarzları doğrultusunda özel düğün konseptleri hazırlıyoruz.. Bu konseptlerde, düğünün balayı programı dahil en ince detaylar planlanıyor. Mekan güzelleştirmeyi bir sanat olarak ele alıp, organizasyonu,otel kapısından balo salonundaki nikah masasına kadar bir bütünlük içinde uzanıyor. Masa düzenlemeleri, düğünlerin olmazsa olmazı gümüş şamdanların canlı yada kurutulmuş güllerle süslenmesi, peçetelikler, pasta seçiminin tamamı; belirli bir renk, armoni ve ahengi sağlayacak şekilde ele alıyoruz.

Düğün Davet Organizasyonlarınızda Hizmetinizdeyiz.

Düğün mekanları ve Düğün organizasyonu fiyatlarını sizler için hazırladık.  Düğün Mekanları ve düğün organizasyonu fiyatları ile ilgili Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Düğün mekanları,Düğün Mekanları Fiyatları, Kır Düğün mekanları fiyatları, düğün organizasyonu, kır düğünü mekanları, bodrum düğün fiyatları, düğün organizasyonu fiyatları, sünnet düğünü mekanları, nişan organizasyonu ,nişan organizasyonu fiyatları,kına gecesi fiyatları,düğün Hazırlıkları Firmaları

Özel Konseptli Düğünlerinizde

Mekan Temini
Menü Seçimi
Süsleme & Dekorasyon
Müzik Organizasyonu
Havai Fişek Gösterisi

Düğün-Davet Organizatörünüz Diyorki!..
Düğün organizasyonlarınızı
Bırakın  Profesyoneller Yapsın…

Dügününüzün akıllarda hoş bir anı olarak kalmasını ve her şeyin kesinlikle eksiksiz olmasını istiyorsanız yapacağınız tek şey hayallerinizi ve isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar BİZE anlatıp düğününüzün keyfini çıkartmak.

Mekan ve mönü seçiminden sanatçı ve müzik grubu teminine, davetiyelerin tasarımı ve basımından dağıtımına, nikah şekerlerine kadar her işi üstlenirken çiftlerin neşelerinin bir an bile kaçmaması için çalışıyorlar.

Limuzin servisi, havai fişek gösterileri, animasyon ve video gösterilerine kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

iSTANBUL Hangi Bölgesinde Olursanız Olun eğer özel ve güzel bir Düğün Organizasyonu düşünüyorsanız Mutlaka bizden Fikir almanızı Tavsiye ediyoruz.
Burada en önemli detaylardan bir tanesi de Düğün organizasyonunuzun Tarihini kesinleştirdikten sonra Düğün Mekanının ayarlanması konusunda geç kalmamanız…

Düğün Organizasyonlarınızda birlikte olmak dileğiyle….
İyi bir hazırlık dönemi diliyoruz.

Saygılarımızla

DAİMON EVENT
Event Management,Wedding Organization,PR
Akkavak Sok. No.17 K.1 D.5 Nişantaşı Teşvikiye İstanbul Turkey
GSM Tel : +90 542 264 10 83
WhatsApp Messenger hattı +90 542 264 10 83
Telefon : +90 212 246 17 43 Pbx
E-Posta : info@daimonevent.com
Web : www.daimonevent.com

Düğün mekanlarımız için lütfen bilgi isteyiniz…

Kır düğünü mekanları , havuz başı düğün organizasyonları , oteller , düğün yerleri , düğün salonları ve daha niceleri…

Düğün Organizasyonuna dair her şey..